W dniu 16 czerwca w ratuszu Urzędu Miasta Bielska Białej odbyło się uroczyste spotkanie będące wyrazem uznania dla szkół osiągających wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym w roku szkolnym 2025/2026.
W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele władz miasta, dyrektorzy szkół , nauczyciele wychowania fizycznego oraz uczniowie.
Z ogromną dumą informujemy, że nasza szkoła już drugi rok z rzędu zajęła pierwsze miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół średnich.
To wyjątkowe osiągnięcie jest efektem ciężkiej pracy uczniów oraz nauczycieli wychowania fizycznego.
Podczas uroczystości przedstawiciele miasta złożyli gratulacje i podziękowania za godne reprezentowanie szkoły, uzyskane wyniki oraz promowanie aktywnego i zdrowego stylu życia.
Otrzymane wyróżnienie stanowi dla nas motywację do dalszego rozwijania sportowych pasji i podejmowania kolejnych wyzwań.
Na ten sukces złożyły się miejsca takie jak:
- I miejsce w sztafetowych biegach przełajowych w Bielsku Białej
- I miejsce w sztafetowych biegach przełajowych zawody rejonowe w Zabrzegu.
- I miejsce w piłce ręcznej chłopców w Bielsku-Białej
- I miejsce w Piłce ręcznej chłopców zawody rejonowe
- I miejsce w piłce ręcznej chłopców półfinał wojewódzki w Rybniku
- I miejsce w lidze lekkoatletycznej chłopców w Bielsku Białej
- III miejsce w lidze lekkoatletycznej finał wojewódzki w Sosnowcu
- IV miejsce w piłce ręcznej chłopców finał wojewódzki w Zawierciu
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom, którzy przyczynili się do tego sukcesu i życzymy dalszych sportowych osiągnięć.